Doświadczenie

Nasza firma powstała w 2001 roku, przez lata zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń i nowych umiejętności. W tym czasie przygotowaliśmy ogromną ilość dań, zorganizowaliśmy wiele przyjęć i cateringów.

galantyna z kurczaka

Przez lata zbudowaliśmy zespół ludzi doświadczonych w branży gastronomicznej, odpowiedzialnych, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy i każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby utrzymać wysoki poziom usług.

sałatka jarzynowa

Przez lata wiele w naszej firmie się zmieniało jednak, jedno pozostało bez zmian – jakość. Zawsze uważaliśmy, że w gastronomii to ona jest kluczowym czynnikiem usatysfakcjonowania naszych gości. Wszystkie dania wykonujemy z największą staranności przy zachowaniu tradycyjnych metod. Nasze potrawy często opierają się na recepturach, które w naszych rodzinach przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Nie używamy sztucznych konserwantów i ulepszaczy, chcemy zapewnić Państwu zdrowe jedzenie, które można spożywać całą rodziną każdego dnia bez zmartwień o jego skład. W Naszych lokalach prowadzimy system zarządzania bezpieczeństwa żywności HCCP.

Jakość

Przez lata wiele w naszej firmie się zmieniało jednak, jedno pozostało bez zmian – jakość. Zawsze uważaliśmy, że w gastronomii to ona jest kluczowym czynnikiem usatysfakcjonowania naszych gości. Wszystkie dania wykonujemy z największą staranności przy zachowaniu tradycyjnych metod. Nasze potrawy często opierają się na recepturach, które w naszych rodzinach przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Nie używamy sztucznych konserwantów i ulepszaczy, chcemy zapewnić Państwu zdrowe jedzenie, które można spożywać całą rodziną każdego dnia bez zmartwień o jego skład. W Naszych lokalach prowadzimy system zarządzania bezpieczeństwa żywności HCCP.

Świeżość

Przez lata naszej działalności nawiązaliśmy stałą współpracę z zaufanymi dostawcami, którzy zawsze dostarczają nam produkty wysokiej jakości oraz co bardzo ważne świeże. Warzywa, mięso, nabiał, przyprawy mamy dostawy kilka razy w tygodniu.

W naszych lokalach każdego zapewniamy Naszym Gościom dania obiadowe, przygotowane na świeżo tego samego dnia. Nasza kuchnia rozpoczyna pracę już o 4:00 rano. 

Wszystkie dania garmażeryjne z naszej oferty oraz dania znajdujące się w naszym serwisie internetowym są wykonywane na świeżo pod indywidualne zamówienie klienta.

Jak działamy

Domowe obiady

Gotowanie oraz sprzedaż domowych obiadów to główna działalności naszej firmy. Sprzedaż prowadzimy wyłącznie stacjonarnie w naszych lokalach w Krobi, Pudliszkach, Gostyniu, Lesznie, Rawiczu. Każdego dnia oferujemy naszym Gościom inne menu. Oferujemy możliwość zjedzenia obiadu na miejscu w komfortowo wykończonych lokalach lub zabranie dania na wynos.

Wyroby garmażeryjne

Wyroby garmażeryjne sprzedajemy na podstawie indywidualnych zamówień klienta złożonych za pośrednictwem papierowego formularza zamówień, klient ma do wyboru produkty z aktualnie obowiązującej Oferty Wyrobów Garmażeryjnych lub z ofert okolicznościowych np. Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc. Zamówienia można również składać za pomocą sklepu w serwisie internetowym.

Przyjęcia okolicznościowe

Nasza firma od samego początku swojej działalności zajmuje się również organizowanie przyjęć okolicznościowych. Obecnie organizujemy przyjęcia małe i średnie do 45 gości. Menu oraz terminy przyjęć ustalane są indywidualnie poprzez kontakt z naszym biurem.Przyjęcia okolicznościowe organizujemy w :

  • Restauracja Pireus w Krobi
  • Restauracja Pireus w Pudliszkach
  • Domek nad stawem Karzec