Gotowanie to nasza pasja

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby tworzyć klasyczne potrawy przy zachowaniu tradycyjnych receptur. Wysoka jakość składników, odpowiedni proces przygotowania oraz właściwy dobór przypraw, to wszystko pozwala uzyskać niepowtarzalny smak potraw, które smakują jak w tradycyjnym polskim domu.”
Aleksandra Andrzejewska

Doświadczenie

Nasza firma powstała w 2001 roku, przez lata zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń i nowych umiejętności. W tym czasie przygotowaliśmy ogromną ilość dań, zorganizowaliśmy wiele przyjęć i cateringów.

Przez lata zbudowaliśmy zespół ludzi doświadczonych w branży gastronomicznej, odpowiedzialnych, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy i każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby utrzymać wysoki poziom usług.

Jakość

Przez lata wiele w naszej firmie się zmieniało jednak, jedno pozostało bez zmian – jakość. Zawsze uważaliśmy, że w gastronomii to ona jest kluczowym czynnikiem usatysfakcjonowania naszych gości. Wszystkie dania wykonujemy z największą staranności przy zachowaniu tradycyjnych metod. Nasze potrawy często opierają się na recepturach, które w naszych rodzinach przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Nie używamy sztucznych konserwantów i ulepszaczy, chcemy zapewnić Państwu zdrowe jedzenie, które można spożywać całą rodziną każdego dnia bez zmartwień o jego skład.

W lokalach oraz kuchni centralnej prowadzimy system zarządzania bezpieczeństwa żywności HCCP.

Świeżość

Przez lata naszej działalności nawiązaliśmy stałą współpracę z zaufanymi dostawcami, którzy zawsze dostarczają nam produkty wysokiej jakości oraz co bardzo ważne świeże. Warzywa, mięso, nabiał, przyprawy mamy dostawy kilka razy w tygodniu.

Restauracje Pireus zapewniają  Gościom dania obiadowe, przygotowane na świeżo tego samego dnia. Nasza kuchnia rozpoczyna pracę już o 4:00 rano.

Wszystkie dania garmażeryjne z naszej oferty oraz dania znajdujące się w naszym serwisie internetowym są wykonywane na świeżo pod indywidualne zamówienie klienta.

Obszary naszej działalności

Domowe obiady

Gotowanie oraz sprzedaż domowych obiadów to główna działalności naszej firmy. Sprzedaż prowadzimy wyłącznie stacjonarnie w naszych lokalach w Krobi, Pudliszkach, Gostyniu, Lesznie, Rawiczu. Każdego dnia oferujemy naszym Gościom inne menu. Oferujemy możliwość zjedzenia obiadu na miejscu w komfortowo wykończonych lokalach lub zabranie dania na wynos.

Wyroby garmażeryjne

Wyroby garmażeryjne wykonujemy na podstawie indywidualnych zamówień klienta złożonych za pośrednictwem pisemnego formularza zamówień lub poprzez nasz sklep internetowy, klient ma do wyboru produkty z aktualnie obowiązującej Oferty Wyrobów Garmażeryjnych lub z ofert okolicznościowych np. Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc.

Przyjęcia okolicznościowe

Nasza firma od samego początku swojej działalności zajmuje się również organizowanie przyjęć okolicznościowych. Obecnie organizujemy przyjęcia małe i średnie do 45 gości.

Menu oraz terminy przyjęć ustalane są indywidualnie poprzez kontakt z naszym biurem.

Przyjęcia okolicznościowe organizujemy w :
– Restauracja Pireus w Krobi
– Restauracja Pireus w Pudliszkach
– Domek nad stawem Karzec